SerwisKariery.pl - Znienawidzony przez szefów
Zapomniałeś hasła?

Marzy Ci się światowa kariera wizjonera? iPad kolejne dziecko Jobs'a.

2010-01-28

Przypadtrz się jak to robi Steve Jobs - kolejny produkt, który ma szansę odnieść wielki sukces.

źródło: www.apple.com

Słyszałeś o Apple lub o iMac'ach, na 90% masz w domu iPod'a - to wszystko zasługa Steva Jobs'a. Wczoraj Steve Jobs przestawił kolejny produkt, który naszym zdaniem znajdzie się niedługo w posiadaniu wielu osób, a na pewno będzie przedmiotem pożądania (cena od $499 do $829). Po wielkim sukcesie iPoda - sprzedano ich 250.000.000 (to nie pomysłka 250 milonów sztuk)! Podobny sukces wróżymy iPad'om. To właśnie iPad był przedmiotem wczorajszej prezentacji, tak wyczekiwanej przez wszystkich lubiących nowinki technologiczne, sympatyków i konkurentów Steva Jobs'a.

iPad to urządzenie pomiędzy notebookiem a smartphon'em. iPad wg twórców łączy najlepsze cechy obu tych urządzeń: jest stosunkowo niewielkich rozmiarów (wielkość: A4, grubość 0,5", waga: około 700 gramów), posiada duży wyświetlacz, klawiaturę dotykową na ekranie, można na nim przeglądać zdjęcia, korzystać z internetu, poczty, kalendarza, map satelitarnych, słuchać muzyki, oglądać filmy, etc.

I te wszystko zmieściło się w urządzeniu wilkości notatnika. iPad kolejne dziecko Apple.

I kto powie, że Steve Jobs nie jest najlepszym przykładem jak zrobić karierę światową? Polecamy biografię Steva Jobs'a autorstwa Jeffrey'a Young'a i William'a L. Simon'a "iCon. Steve Jobs Najbardziej niezwykły akt II w historii biznesu".

 

SerwisKariery.pl

  Poleć znajomemu
Powrót
Komentarze